Projekt MonaAndLisa.pl powstał w listopadzie 2011.

 
Intrygujące spojrzenie prawdziwej MonaLisy z obrazu Leonarda Da Vinci inspiruje nas każdego dnia gdyż mamy zdjęcie tego obrazu w dużych rozmiarach zawieszone na ścianie naszego biura. Tak jak dama z obrazu intrygująco spogląda na obserwujących jej wizerunek tak i my w zespole MonaAndLisa.pl przeglądamy światowe trendy w domowym designie oraz wyszukujemy unikalne rozwiązania dla domu i wystroju wnętrz.

Gdy trafimy na produkt, dzięki któremu zaczynamy się uśmiechać robimy wszystko by pojawił się w naszej ofercie.
Bardzo inspirują nas kuchenne przedmioty użytkowe i ich nowoczesne przeznaczenie. Lubimy także styl nowoczesnego wystroju biura za pośrednictwem unikalnych gadżetów. Szukamy rzeczy nietuzinkowych. Takich których później również sami używamy na co dzień.

Lubimy jaskrawe kolory i tworzywa sztuczne. Kochamy silikon i jego mnogość formowania się w przedmioty domowego użytku. Kolorowe akcesoria poprawiają nasz nastrój i samopoczucie.
Produkty jakie przedstawiamy są odzwierciedleniem pomysłowości i prostoty użytkowej jaką wnosi projektant w procesie budowania swojego przedmiotu. Nasze gadżety wprowadzają w zaskoczenie domownika jego ciekawą budową, pomysłowością użycia oraz swoją silną prezentacją przestrzeni domu, kuchni czy też biura.
MonaAndLisa.pl stawia na radość z użytkowania oraz odkrywanie nowych funkcji w przedmiotach, które otaczają nas na co dzień.
Wierzymy, że polubicie nasz gust i będziecie mieli dużo przyjemności z korzystania z produktów, które prezentujemy.

 

Uśmiechnij się bo jesteś do tego stworzony.
Odkryj świat MonaAndLisa.pl